Naše působnost - greenyard.group
for a healthier future
Header kiwi's
Naše působnost
Každý den dodáváme chutné, zdravé a vysoce kvalitní produkty, které lidi podněcují, aby jedli čerstvé ovoce a zeleninu. Snažíme se lidem také trochu usnadnit život tím, že jim umožňujeme činit udržitelná rozhodnutí s ohledem na současnost a budoucnost světa. Nabízíme sortiment zcela čerstvých produktů, jako jsou okurky, papriky, rajčata, citrusové plody, bobulové plody, banány a brambory.

Společnost Bakker je dceřinou společností Greenyard: světového lídra na trhu s čerstvou, zmrazenou čerstvou a upravenou zeleninou a ovocem, květinami a rostlinami. Bakker má své divize v Nizozemsku, Česku a Belgii.
Obchodní oddělení
Naše obchodní oddělení vždy vyhledává to nejkvalitnější ovoce a zeleninu za nejlepší ceny, pocházející v co nejvyšší míře z místních zdrojů nebo z nezbytně nutné vzdálenosti. Spolupracujeme například s naším vlastním pěstitelem brokolice, který pěstuje místní českou brokolici speciálně pro společnost Albert v České republice.
Our operations - foto commercial department
Our operations - vrachtwagens 500 x 400
Logistické plánování a přeprava
Plánování logistiky je pavoukem v síti našeho podnikání. Výrobky, které kupujeme, jsou dodávány společnosti Albert ve správném množství, ve správný čas a ve správný den.
Řízení kvality
Stále více lidí si osvojuje zdravý a udržitelný životní styl, díky kterému je práce v odvětví ovoce a zeleniny ještě zábavnější! Neustále zkoumáme kvalitu, bezpečnost potravin, dopad na životní prostředí, sociální soulad, zdraví a chuť.
Our operations - rijperij temperaturen bananen
Historie
Činnost společnosti Bakker Barendrecht v České republice byla zahájena na počátku devadesátých let. Jak se společnost Ahold rozšiřovala směrem na východ, Euronova – společnost založená společností Ahold v České republice – začala rozvíjet síť supermarketů.
Our customers - intern transport citrus vruchten 500 x 400
Naši zákazníci
Naším cílem je nabídkou čerstvých, vysoce kvalitních produktů pomáhat společnosti Albert udržovat si svou špičkovou pověst s ohledem na ovoce a zeleninu. A aby byla zároveň konkurenceschopná, pokud jde o ceny a propagační akce. Naším cílem je zvyšování spotřeby ovoce a zeleniny zákazníky společnosti Albert.
gygroup_values_passionate
Naše hodnoty
Tyto hodnoty jsou výchozím předpokladem pro vše, co v naší společnosti děláme. Máme vášeň, podnikatelského ducha, jsme spolehliví, kreativní a sdílíme.