Historie - greenyard.group
for a healthier future
Header groene druiven
Historie
Činnost společnosti Bakker Barendrecht v České republice byla zahájena na počátku devadesátých let. Jak se společnost Ahold rozšiřovala směrem na východ, Euronova – společnost založená společností Ahold v České republice – začala rozvíjet síť supermarketů.
Rostla poptávka po zásobování, které by odpovídalo standardům společnosti Ahold tak, jak byly zavedeny v jiných zemích. Ochranná známka Česká úroda byla na českém trhu zapsána jako ochranná známka pro zemědělské produkty vyráběné v rámci struktury společnosti Bakker v České republice. Společnost Bakker s.r.o. se poté stala exkluzivním dodavatelem čerstvého ovoce a zeleniny, poskytujícím společnosti Albert Česká republika sortiment čerstvých produktů na denní bázi.
V roce 1997 byla jako pobočka společnosti Bakker Barendrecht založena společnost Bakker Trans s.r.o. Tato společnost poskytuje veškeré přepravní služby chlazeného zboží pro distribuční centrum Albert v Olomouci, přepravuje zboží a poskytuje logistické služby a podporu společnostem BAKKER s.r.o. a Albert.
O nás
Jsme hrdí na úspěch našich zákazníků! Naše strategické partnerství se společností Albert a naše úzká spolupráce s našimi pěstiteli zajišťují, že můžeme dodávat tu nejlepší kvalitu, nyní i v budoucnu.